Witamy na stronie po Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Zapraszamy do lektury Na naszym blogu znajdziesz ciekawostki i nowości ze świata biznesu oraz finansów
Kontakt z nami

Kontakt

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej jest największą polską organizacją pozarządową

W obiektywie

hobby

rozrywka

czas wolny

sport

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

Metoda Pilates jest treningiem opracowanym na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa. Jest to system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System Pilates będący połączeniem baletu, jogi i ćwiczeń izometrycznych przyczynia się wzmocnienia różnych rodzajów grup mięśniowych, bez ich nadmiernego rozbudowania i bez odciążania kręgosłupa. Poprawia się postawa ciała, elastyczność mięśni, oddech, samopoczucie i świadomość własnego ciała. Metoda Pilates bardzo dobrze sprawdza się zarówno w rehabilitacji jak i na zajęciach fitness, a odpowiednio dobrane ćwiczenia stosować można na wszystkich poziomach sprawności ruchowej.

Organizowane przez wiele firm szkolenia fitness mają na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych instruktorów fitness i trenerów personalnych, fizjoterapeutów i rehabilitantów.

Kurs instruktora Pilates (np. prowadzony przez My Pilates Methods) ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia zajęć zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pod opieką wykwalifikowanych instruktorów zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie. Będziesz mógł w profesjonalny sposób układać i planować treningi, uczyć świadomej pracy nad ciałem i przeciwdziałać kontuzjom na zajęciach. Metoda Pilates może być również stosowana w zajęciach korekcyjnych dzieci, bardzo często jej elementy do swoich zajęć wprowadzają osteopaci, fizjoterapeuci i kręgarze.

Na dobrych szkoleniach zostaniesz przygotowany do roli wykwalifikowanego instruktora Pilates, do treningu, którego ćwiczenia zmaksymalizują efekty każdych ćwiczeń zdrowotnych oraz prowadzonych rehabilitacji, a rezultaty u klientów będą osiągane dużo łatwiej i z trwalszymi efektami. Na takie szkolenia mogą również zapisywać się osoby chętne na zdobycie wiedzy o treningu Pilates w celu samodoskonalenia. Tego rodzaju treningi dla wielu osób moga stać się wielką pasją!

Opublikowany przez Ania , dnia 14 lutego 2020r


Biznes Ekonomia Pieniądz Finanse Przedsiębiorstwa Czas wolny Hobby
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1